Nasze uslugi


AGROTURYSTYKA

largeagro

Na terenie winiarni w malowniczej Dolinie Baryczy znajduje się domek z widokiem na las, łąkę i winiarnię, za płotem rozciąga się winnica. Jest możliwość wynajęcia całego domku (7 pokoi), do dyspozycji jest sauna, kuchnia z salonem, kominek, grill.


SPOTKANIA INTEGRACYJNE

integracja 

Zapraszamy grupy zorganizowane na weekendowe spotkania szkoleniowe lub integracyjne – skierowane do firm potrzebujących miejsca na szkolenia. Zapewniamy nocleg dla 13 osób z możliwością organizacji cateringu i dodatkowych atrakcji związanych z możliwościami i bogactwem okolicy.

WYSTAWY I KONCERTY

art

W naszej winnicy dajemy Wam okazję do organizacji wystaw malarskich, ceramicznych, mini koncertów plenerowych i nie tylko. Zapraszamy osoby – artystów zainteresowanych naszym miejscem, w którym możemy takie wydarzenia zorganizować.

KURSY WINIARSKIE

kursy

Kursy prowadzone przez profesjonalistów, zdobywanie szerokiej wiedzy na temat wina, szczepów winogron, regionów ich występowania i wiele innych interesujących tematów związanych z winem.

ZWIEDZANIE WINNICY I POZNAWANIE PRACY WINIARNI

zwiedzanie

Poznawanie winnicy to nie tylko spacer po pomieszczeniach, to również wiedza na temat winorośli i ich odmian. Opowiemy Wam o tym jak wygląda praca na winnicy w czasie całego roku. Podczas wizyty w winiarni zaprezentujemy tajniki produkcji wina.

DEGUSTACJE PRODUKTÓW

butlaaa

Zapraszamy do odwiedzin naszej winnicy i degustacji naszych produktów. Wina czerwone, białe i cydry czekąja na Wasze opinie!


Napisz do nas


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji!


1